Logo Pracuj.pl

Szef Ekipy/Team Leader/Szef Zmiany

GEFCO PolskaO firmie

  • Natolin (pow. grodziski)
    Natolin (pow. grodziski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie operacji magazynowych;
  • Kierowanie i organizowanie pracy podległego zespołu;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów;
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową;
  • Utrzymanie porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata);
  • Doświadczenie w kierowaniu podległym zespołem;
  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi;
  • Wiedza w zakresie przepływów magazynowych (przyjęcie, wydanie, inwentaryzacje);
  • Umiejętność pracy w systemach WMS;
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel;
  • Wykształcenie średnie;
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków.

To oferujemy

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji;
  • Pracę w systemie poniedziałek – piątek w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas (do 30 danego miesiąca na koncie);
  • Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego on-line;
  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy, „wyplata na życzenie”;
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny;
  • Premiowany system poleceń pracowniczych;
  • Pracę w przyjaznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO dołącza do wiodącego globalnego dostawcy usług logistycznych: CEVA logistics. "Obecnie zatrudniamy 110 000 pracowników w 1300 zakładach na terenie ponad 170 krajów. CEVA Logistics, należąca do Grupy CMA CGM, ma siedzibę w Marsylii we Francji. " Wraz z przejęciem GEFCO, CEVA zyskuje silniejszą pozycję w Europie i większe możliwości w zakresie logistyki motoryzacyjnej, logistyki kontraktowej i transportu lądowego. Obecnie jesteśmy jednym z największych podmiotów logistycznych w Europie: nr 2 w FVL, nr 4 w CL, nr 7 w transporcie lądowym. Ponadto CEVA Logistics jest zajmuje 4. miejsce na świecie wśród dostawców usług logistyki kontraktowej. Spodziewamy się, że nasze globalne przychody w 2022 roku osiągną 18 miliardów dolarów w miarę zbliżania się do realizacji naszej wizji, jaką jest zdobycie pozycji wśród 5 najlepszych dostawców usług logistyki firm trzecich (Top 5 global 3PL).

Szef Ekipy/Team Leader/Szef Zmiany, Natolin (pow. grodziski)