Oferta pracy

Szef HR

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie działem HR i ciągłe rozwijanie go

  • rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące zapotrzebowanie Zarządu

  • nadzór nad rekrutacjami oraz rekrutowanie talentów i tworzenie programów skierowanych do stażystów

  • ujednolicenie i zarządzanie systemem wynagrodzeń

  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych pracowników

  • bezpośrednia współpraca z działem kadr już od etapu zatrudniania

  • organizacja eventów wewnętrznych, coaching

  • dbanie o pozytywną atmosferę wśród pracowników poprzez budowanie relacji z nimi i poprawę komfortu pracy

  • koordynacja procesu komunikacji wewnętrznej

  • onboarding pracowników

  • przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i analiz dotyczących wskaźników mierzących efektywność podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku HR Managera w branży IT, digital lub pokrewnych (warunek konieczny)

  • pełna samodzielność na zajmowanym stanowisku, a także umiejętność zarządzania zespołem

  • ciągłe rozwijanie działu HR, a także zbudowanie u pracowników obrazu HR jako istotnego pionu w strukturze spółek

  • uporządkowanie wszystkich kluczowych zagadnień z zakresu HR

  • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi HRA (od strony praktycznej)

  • wysoka jakość pracy, samodzielność, wychodzenie z inicjatywą, terminowość, samodyscyplina

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, budowanie zaufania

  • optymizm, empatia, wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Power Point, Word, Excel)

  • wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w branży marketingowej, bardzo mocno rozwijającej się w zakresie IT

  • bezpośrednią współpracę z Zarządem

  • pracę w grupie spółek o wieloletniej historii i ugruntowanej pozycji

  • swobodę w zarządzaniu istniejącym zespołem HR

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę z wyjątkowymi ludźmi

  • pracę w systemie hybrydowym

Klient Pracuj.pl

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami na wspólny sukces!

Obecnie poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko

Szef HR

specjalizującego się w rekrutacjach w branży IT

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy