Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef jakości (Chief Quality Officer)

VTS Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie procesami jakości we wszystkich procesach w Grupie

  • identyfikacja obszarów ryzyka i opracowanie kluczowych punktów pomiaru

  • tworzenie i wdrażanie standardów i procesów usprawniających jakość

  • weryfikacja dostawców pod kontem jakości

  • przeprowadzanie audytów jakościowych

  • nadzór nad jakością procesu projektowania nowych produktów i walidacji nowych rozwiązań

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzeniu jakością w firmie produkcyjnej, doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenia w pracy z jakością w R&D

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych u dostawców i procesem wdrażania nowych dostawców

  • znajomość narzędzi jakościowych i procesowych

  • doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i podróży międzynarodowych

To oferujemy

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności

  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych

  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze, w tym rozwój przez podróże do naszych oddziałów zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych miejscach świata

  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu

  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System świadczeń pozapłacowych

  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy