Oferta pracy

Szef / Kierownik Produkcji

BRUK-BETO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i organizacja pracy podległego zespołu, oraz kontrola i ewidencja czasu pracy

  • Przygotowywanie harmonogramów oraz kontrola płynności bieżącej produkcji

  • Wsparcie w nadzorze nad zasobami technicznym, zapewnieniu zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi

  • Współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych

  • Weryfikacja wykonywanych prac pod względem jakości i terminowości

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (jako brygadzista, mistrz zmiany, kierownik itp.)

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

  • Wiedza z obszaru mechaniki i budowy maszyn – mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie organizacji pracy i zarządzania zespołem

  • Umiejętność w zakresie analitycznego myślenia, komunikacji, zdolności organizacyjnych

  • Umiejętność pracy pod presją stresu, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (pakiety biurowe)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Motywujący system premiowy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

Przewiń do profilu firmy