Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Kontroli Jakości

Termet S.A.

  • Długa 13, Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Termet S.A.

Długa 13

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie do Prezesa Zarządu i Członków Zarządu Termet S.A.

  • Zarządzanie zespołem, planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy oraz motywowanie podległych pracowników.

  • Opracowanie i realizacja polityki zapewnienia poprawy efektywności procesów w zakresie jakości produkcji w uzgodnieniu z przełożonym.

  • Prowadzenie nadzoru nad jakością wewnętrzną procesu produkcyjnego.

  • Zapewnienie zgodności wyrobów z wymaganiami prawa, a także inicjowanie rozwiązań udoskonalających.

  • Realizacja ustalonego planu budżetowego, kontrola kosztów, optymalizacja zasobów i narzędzi w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników kosztowych.

  • Rozpatrywanie reklamacji zgodnie z przyjętymi zasadami / procedura rozpatrywania reklamacji.

  • Przeprowadzenie szkoleń pracowników w zakresie jakości.

  • Odpowiedzialność za legalność miar stosowanych w firmie.

  • Ustalanie potrzeb w zakresie wyposażenia w odpowiednie narzędzia i aparaturę kontrolno-pomiarową.

  • Nadzór nad dokumentacją kontrolną i pomiarową.

  • Prowadzenie bieżących i okresowych analiz dot. wskaźników jakościowych produkcji wraz z podejmowaniem niezbędnych czynności korygujących i naprawczych.

  • Wsparcie w weryfikacji kart gwarancyjnych, etykiet, pod kątem wymogów prawnych do wprowadzenia produktów na rynek.

  • Czynny udział w procesie oceny i weryfikacji dostawców na rzecz doskonalenia poziomu jakości dostaw.

  • Przeprowadzanie cyklicznych Przeglądów Jakości i nadzorowanie realizacji ustalonych działań.

  • Opracowywanie dokumentacji (instrukcje) związanej z systemem jakości.

  • Uczestnictwo w auditach zewnętrznych (Klientów i jednostek certyfikujących).

Nasze wymagania

  • Wyższe kierunkowe – techniczne, mile widziane zarządzanie jakością

  • Wysokie zdolności interpersonalne – negocjacje, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz formułowania skutecznej argumentacji.

  • Zdolności analityczne i kreatywność w zakresie zarządzania jakością – proponowanie rozwiązań a nie tylko wykonawca.

  • Skrupulatność i rzetelność.

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dużej ilości zadań.

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na szczegółach.

  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów.

  • Bardzo dobre umiejętności organizowania oraz planowania pracy.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Outlook, PowerPoint.

  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie B1.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu systemami jakości w firmie produkcyjnej.

  • Doświadczenie w zakresie odpowiedzialności za tworzenie i korygowanie poprawności dokumentacji jakościowej.

  • Zdolność i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych.

  • Znajomość formalnych wymogów jakościowych dopuszczania produktów do obrotu oraz nadzoru rynku.

  • Znajomość zasad metrologii, zagadnień statystycznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia wprowadzające oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Termet S.A.

Firma TERMET S.A. to wiodący w Polsce producent urządzeń grzewczych.

Kierując się takimi zasadami jak partnerstwo, innowacyjność, solidność i zaufanie - budujemy silną pozycję naszej marki w kraju i zagranicą. Posiadamy rozbudowaną sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Serwisu. Poszukujemy osób kreatywnych, przedsiębiorczych i lubiących wyzwania.

Przewiń do profilu firmy