Oferta pracy

Szef Kuchni

FOCUS HOTELS S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych hotelu oraz usług bankietowych i cateringowych

  • Organizacja pracy działu kuchni, w tym zarządzanie, szkolenie i motywowanie pracowników działu

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami sieci

  • Opracowywanie karty menu oraz menu konferencyjnego i bankietowego

  • Opracowywanie receptur dań oraz sporządzanie ich kalkulacji cenowej

  • Kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji), racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową

  • Odpowiedzialność za food cost hotelu

  • Zarządzanie kontraktami z dostawcami, koordynacja procesu zamówień i dostaw towarów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie gastronomiczne i wysokie umiejętności kulinarne

  • Udokumentowane doświadczenie na samodzielnym stanowisku Szefa Kuchni, Zastępcy Szefa Kuchni lub Szefa Zmiany

  • Umiejętność zarządzania zespołem, w tym: motywowania zespołu, szkolenia nowych pracowników, kontroli i rozliczanie czasu pracy

  • Umiejętność przygotowania dużych imprez gastronomicznych oraz cateringów zewnętrznych

  • Znajomość najnowszych trendów oraz kreatywność

  • Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów magazynowych oraz systemów POS

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • Możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

  • Stabilne warunki zatrudnienia

FOCUS HOTELS S.A.

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli?

Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?

Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 250 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy