Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Kuchni

  • Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, śląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-06-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Citronex to rodzinna firma z 30 letnim doświadczeniem, ekipą 2000 pracowników i różnorodnością biznesów. Jeden z największych w Europie importerów i dystrybutorów bananów znanych pod marką Yellow z dojrzewalniami w Zgorzelcu, Pruszczu Gdańskim oraz największy w Polsce producent pomidorów malinowych. Pozostałe gałęzie biznesu to sieć dyskontów paliwowych oraz myjni TIR, sieć Hoteli i Restauracji Picaro, sieć kantorów walut, sieć spedycji krajowej i międzynarodowej z flotą 300 zestawów.

    W związku z rozwojem sieci Restauracji PICARO

    poszukujemy dla 6 restauracji doświadczonego managera – pasjonata na stanowisko:
    SZEF KUCHNI
    top

    CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

    • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji i różnorodnych konceptach gastronomicznych,
    • Elastyczną formę współpracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Samochód służbowy, laptop, telefon,
    • Benefity – współfinansowana karta Multi Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i pakiety zdrowotne.

    KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

    • Ścisła współpraca z dyrektorem pionu HoReCa i kierownikami restauracji w zakresie tworzenia oraz zmian menu w ramach sieci restauracji w odniesieniu do kategorii i specyfiki poszczególnych lokalizacji,
    • Ścisła współpraca z kierownikami restauracji w celu zapewnienia ciągłości i jakości przygotowywanych dań oraz organizacji pracy personelu kuchni,
    • Bieżące kontrole w restauracjach sieci i prowadzenie nadzoru operacyjnego nad efektywnością i jakością pracy kuchni w każdej lokalizacji,
    • Opracowywanie i wdrażanie receptur z zachowaniem ustalonego poziomu foodcost,
    • Bieżąca analiza foodcost menu standardowego,
    • Przygotowywanie menu sezonowego i okazjonalnego wraz z poziomem foodcost,
    • Nadzór i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywności,
    • Cykliczna analiza rynku konkurencji oraz dostawców produktów, maszyn i urządzeń,
    • Udział w rekrutacji personelu na stanowiska kucharz i pomoc kuchenna,
    • Szkolenie kucharzy i przygotowywanie do konkursów branżowych,
    • Analiza stanów magazynowych w poszczególnych lokalizacjach oraz nadzór nad procesem zamówień do bieżącej oraz okazjonalnej produkcji,
    • Nadzór nad inwentaryzacją i wyjaśnianie rozbieżności,
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz na potrzeby Zarządu.

    CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

    • Minimum 5 letniego doświadczenia na stanowisku Szefa Kuchni – mile widziane zarządzanie w sieci rozproszonej lub kilkoma restauracjami różnej kategorii,
    • Doświadczenia w zarządzaniu personelem o zróżnicowanej liczebności,
    • Umiejętności kalkulacji foodcostów,
    • Praktycznej znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności,
    • Wykształcenia kierunkowego – preferowane gastronomia, technologia żywności, zarządzanie,
    • Umiejętności komunikacji, współpracy z osobami na różnych poziomach zarządzania,
    • Umiejętności przekazywania wiedzy, budowania i motywowania zespołu,
    • Dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działania,
    • Prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy operacyjnej (80% czasu).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64  59-900 Zgorzelec  (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o.,  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:

    Zgadzam się na udostepnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.

    W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.

    Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem [email protected]