Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Kuchni

Hossa.biz Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej  przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.

Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Szef Kuchni

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Kompleksowe zarządzanie zapleczem kuchennym, organizacja pracy kuchni oraz podległego zespołu,
  • Nadzór nad estetyką i jakością przygotowywanych potraw,
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych receptur, pozycji menu oraz rozwiązań organizacyjnych,
  • Przygotowywanie kalkulacji menu, w tym ofert bankietowych, okolicznościowych i konferencyjnych,
  • Kontrola i dbałość o właściwe wskaźniki gastronomii, w tym poziom food cost,
  • Nadzór nad stanem magazynowym surowców i towarów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • Organizacja odpowiedniego zaopatrzenia w surowce — współpraca z dostawcami ,
  • Kontrola i przestrzeganie zasad BHP oraz HACCP,
  • Efektywne planowanie i zarządzanie kosztami Kuchni,
  • Udział w rekrutacji pracowników.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
  • Praktyczna wiedza kulinarna i znajomość trendów oraz technik kulinarnych,
  • Dobra organizacja czasu pracy, innowacyjność, kreatywność,
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy,
  • Znajomość systemu HACCP, znajomość przepisów BHP.

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

Hossa.biz jako Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, zarządzająca i administrująca nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadząca kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych, zaprasza do składania CV poprzez przycisk ,,Aplikuj’’ .

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne