Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

SHARK ICE CREAM sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Lokal w sezonie letnim będzie czynny od g.12 w południe do g.06 rano na 2 zmiany.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków będzie zawarty w umowie ale są to standardowe obowiązki jako szefa kuchni ( w tym nadzorowanie pracy kucharzy ).

  • Jest to mała gastronomia ( kebaby, bratwurst,carrywurst, zapiekanki, kiełbaska z grilla ) a także lody naturalne Shark Ice Cream.

  • Pilnowanie zapotrzebowania na produkty do kuchni itp

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracy

  • solidność

  • uczciwość

  • profesjonalizm w pracy

  • doświadczenie w gastronomii jako szef kuchni

  • motywacja do pracy

  • pełna dyspozycyjność do pracy

  • książeczka sanepid

  • doświadczenie w gastronomii min 1 rok

  • umiejętność pracy w zespole

  • zgoda na pracę zmianową ( także w nocy ) - będą 2-3 zmiany ( elastycznie grafik do ustalenia pomiędzy 2-3 szefami kuchni którzy będą dla nas pracować.

To oferujemy

  • Dobre warunki płacowe jak na polskie realia

  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób przyjezdnych z całej Polski

  • Możliwości rozwoju

  • premie za dobre wyniki zespołu

  • elastyczny czas pracy ( będzie ustalany pomiedzy 2-3 szefami kuchni )

  • Możliwość pracy w przyszłości w naszych lokalach zagranicą które powstaną za wyższe wynagrodzenie.

  • praca w miłej atmosferze

O nas

Firma buduje sieć lokali dla marki Shark Ice Cream a także we współpracy z marką GermanStreetFood. W 2022 roku powstaną 3 lokale w Polsce ( pierwszy w Sopocie od Lipca 2022 r ). Kolejne lokale w Dubaju i w USA w 2023 r.

Szukamy osób z doświadczeniem ( chociaż minimalnym ) na stanowisku szefa kuchni.