Oferta pracy

Szef Kuchni

"Stereo" s.c.O firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Kierownik

Restauracja Filharmonia – gdzie jesteśmy…

Restauracja Filharmonia mieści się w budynku Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku.

Posiada eleganckie i przytulne wnętrze restauracji z elementami industrialnymi stanowiącymi wspomnienie o przeszłej roli budynku oraz niesamowite postacie ze starego Gdańska namalowane na ścianach.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, jakich dostarczą Ci nasze potrawy. Już nie musisz wyjeżdżać do Hiszpanii, Chin, Indii czy Meksyku, aby doświadczyć wszystkich kompozycji smaku…

Restauracja Filharmonia specjalizuje się w kuchni międzynarodowej.

Jednocześnie świadcząc usługi cateringowe na najwyższym poziomie.

Szef KuchniNumer ref.: HC04/2017

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i wprowadzanie receptur a'la carte
  • koordynowanie zamówień i nadzór nad zaopatrzeniem
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie
  • dbałość o optymalizację kosztów produkcji kuchennej oraz odpowiedzialność za wynik finansowy restauracji
  • obsługa gastronomiczna cateringów, konferencji i imprez okolicznościowych
  • tworzenie menu tematycznych i sezonowych
  • kontrola kosztów (tzw. „food cost”)
  • nadzór nad utrzymaniem standardów HACCP i BHP
  • organizowanie stanowisk pracy oraz nadzór nad zespołem

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku szefa kuchni lub zastępcy szefa kuchni
  • doświadczenie w planowaniu procesów produkcji i receptur
  • doświadczenie w zarządzaniu kuchnią, budżetem, kosztami
  • znajomość procedur obowiązujących w gastronomii, w szczególności HACCP
  • praktyczna wiedza z zakresu organizacji cateringów, bankietów i przyjęć
  • znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy
  • obsługa komputera, Internetu, e-mail, aplikacji Word, Excel

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w młodym i profesjonalnym zespole

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez "Stereo" s.c. z siedzibą w Gdańsku."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy