Szef Kuchni

Dussmann Polska Sp. z o.o.

  • Głuchów (pow. łódzki wschodni)

    Głuchów (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy działu kuchni,

  • układanie menu

  • kontrola stanów magazynowych, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową,

  • optymalizacja kosztów,

  • dbałość o przestrzeganie procedur, standardów i jakości,

  • kontrola nad przyjęciem dostaw

  • dbałość o porządek

Nasze wymagania

  • Wymagana Książeczka SANEPID

  • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni

  • Umiejętność kontroli i kalkulacji food cost

  • Znajomość specyfiki gastronomii zamkniętej

  • Znajomość HACCP

  • Umiejętność prowadzenia gospodarki magazynowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY

  • Benefity pozapłacowe (dopłatę do pakietu medycznego oraz sportowego)

  • Pracę w nowej kuchni z nowym, profesjonalnym sprzętem

  • Możliwość zbudowania własnego zespołu od podstaw

  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy