Oferta pracy

Szef Kuchni

Compass Group Poland

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy,

  • Organizowanie pracy na kuchni, zarządzanie zespołem,

  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw,

  • Racjonalne gospodarowanie pobranym towarem oraz racjonalne zarządzanie kosztem surowca,

  • Dbanie o przestrzeganie wszystkich zasad, procedur oraz standardów,

  • Przyjmowanie towaru i magazynowanie,

  • Udział w sporządzaniu inwentaryzacji w wyznaczonych odstępach czasu,

  • Zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem,

  • Dbanie o powierzony sprzęt i mienie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy na recepturach,

  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Praktyczna znajomość systemu HACCP,

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,

  • System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Bezpłatne posiłki pracownicze,

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie w związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Szef kuchni.

Przewiń do profilu firmy