Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni - Kucharz zmianowy

K&K RESTO sp. z o.o.

25,0035,00 brutto / godz.
  • Sośnicowice

    Sośnicowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:11-23
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy kuchni oraz pomocy kuchennej

  • zaopatrzenie kuchni - listy zakupów oraz kontakt z dostawcami

  • praca przy grillu lawowym

  • przygotowywanie i wydawanie zamówień

  • kontrola stanów produktów

  • kontrola czystości kuchni oraz zmywaka

Nasze wymagania

  • pracowitość

  • umiejętność pracy pod presją

  • doświadczenie w pracy na kuchni przy grillu

  • umiejętność zarządzania małym zespołem

  • współpraca z salą

To oferujemy

  • prace na podstawie umowy o prace

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie

  • decyzyjność w tworzeniu karty menu

  • prace w młodym zgranym zespole

O nas

Jesteśmy restauracją oferującą burgery, żeberka, skrzydełka, krewetki czy kalmary. Nasze menu jest skupione główne na wołowinie. Mamy przepyszne drinki, koktajle, piękny ogródek, młody zespół kelnerów i barmanów. Szukamy osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za smak i funkcjonowanie kuchni oraz z umiejętnością ogarnięcia tabaki.

Chcemy kreować się kultowe miejsce z najlepszymi burgerami w okolicy. Lokal Kery, to już nasza trzecia lokalizacja.

Dołącz do nas !