Oferta pracy

Szef kuchni

OGÓLNOKRAJOWA SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA "GROMADA"O firmie

  • Łomża, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Ogólnopolska Spółdzielnia Turystyczna Gromada funkcjonuje na rynku hotelarskim od 1937 roku.

Szef kuchni

Opis stanowiska:

  • Organizowanie pracy zespołu kuchni hotelowej.
  • Zapewnienie najwyższej jakości serwowanych potraw.
  • Tworzenie menu, opracowywanie receptur dla restauracji i bankietów.
  • Dbanie o  optymalny poziom zapasów magazynowych i food cost.
  • Przygotowywanie i wydawanie dań.
  • Przestrzeganie systemu HACCP.

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku szefa kuchni lub zastępcy.
  • Zaangażowania i pasji kucharskiej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne finansowane w całości przez Gromadę.
  • Profity wynikające z pracy w dużej organizacji jak fundusz socjalny, korzystanie z innych obiektów Gromady na bardzo preferencyjnych warunkach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy