Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Kuchni

  • Margonin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2016-12-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Restauracja Komfort Margonin

Na rynku istniejemy od 2001 roku, ciesząc się olbrzymim zainteresowaniem klientów. Zajmujemy się organizacją wesel jak również wszelakich imprez okolicznościowych. Na co dzień cieszymy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych.

SZEF KUCHNI

Miejsce pracy: Margonin
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prawidłową pracę kuchni
  • zarządzanie zakupami i przechowywaniem produktów
  • kontrola przygotowywania i wizualnej prezentacji posiłków
  • motywowanie i wspieranie pracowników
  • zarządzanie kuchnią i współpracownikami
  • czynny udział w tworzeniu menu i przygotowywania potraw

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie pracy w kuchni
  • kreatywność
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzanie nim

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się