Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Kuchni

  • Margonin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 30.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Restauracja Komfort Margonin

    Na rynku istniejemy od 2001 roku, ciesząc się olbrzymim zainteresowaniem klientów. Zajmujemy się organizacją wesel jak również wszelakich imprez okolicznościowych. Na co dzień cieszymy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych.

    SZEF KUCHNI

    Miejsce pracy: Margonin
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za prawidłową pracę kuchni
    • zarządzanie zakupami i przechowywaniem produktów
    • kontrola przygotowywania i wizualnej prezentacji posiłków
    • motywowanie i wspieranie pracowników
    • zarządzanie kuchnią i współpracownikami
    • czynny udział w tworzeniu menu i przygotowywania potraw

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie pracy w kuchni
    • kreatywność
    • sumienność
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole i zarządzanie nim

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny