Ta oferta pracy jest nieaktualna od 449 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef kuchni

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Shoko Granowski Spółka Jawna

    Szef kuchni

    Miejsce pracy: Radom
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Przygotowywanie i estetyczne prezentowanie potraw i dań, zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością HACCP, planowanie menu dla restauracji, zapewnienie wysokiej jakości przygotowania i higieny posiłków, zarządzanie i motywacja dbanie o rozwój zespołu współpraca z managerem, praca zgodna z założonym budżetem, kontrola kosztów i pracy personelu, raportowanie do managera

    Wymagania:

    doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność motywowania pracowników, kreatywność entuzjazm, nastawienie na zadowolenie klienta i zorientowanie na jego potrzeby, zdolności przywódcze, doświadczenie w planowaniu menu i zarządzaniu kuchnią, kosztami, wysoka kultura osobista, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę
    • interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.