Oferta pracy

Szef Kuchni

5 STAR OutsourcingO firmie

7 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

5 STAR Outsourcing to firma działająca w branży HoReCa od 2014 roku.

Specjalizujemy się w rekrutacji, szkoleniach i udostępnianiu osób do pracy.

Obecnie dla swojego partnera - renomowanej Restauracji w okolicach Rzeszowa, poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisku

Szef Kuchni

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem kucharzy oraz nadzorowanie działalności kuchni,
  • przygotowywanie menu (z naciskiem menu bankietowego),
  • kreowanie nowych dań zgodnie z trendami kulinarnymi,
  • ustalanie z gośćmi restauracji menu na imprezy okolicznościowe
  • kontrola zamówień i planowanie pracy zespołu.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Szefa Kuchni,
  • pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu karty menu
  • umiejętność współpracy i dobra komunikacja z zespołem,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • zdolność pracy w warunkach stresu,
  • dyspozycyjność i sumienność,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o bardzo dobrej opinii na rynku,
  • umowę o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość zakwaterowania
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konkursy kulinarne),
  • samodzielność w działaniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy