Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

Hotel Podklasztorze

umowa o pracę
8 30011 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

Władysława Jagiełły 1

Sulejów

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, egzekwowanie procedur i standardów

  • Konstrukcja menu (śniadania, restauracja a la carte, room service, bankiety i konferencje oraz menu okolicznościowe i sezonowe)

  • Dbanie o właściwy poziom food costu

  • Dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań

  • Odpowiedzialność za rentowność menu/receptur, nadzór nad gospodarką magazynową

  • Współpraca z dostawcami i optymalizacja dostaw

  • Raportowanie do Dyrektora Gastronomii

  • Współpraca z innymi działami hotelu, m.in. z działem sprzedaży i marketingu w zakresie sprzedaży i promocji oferty gastronomicznej

Nasze wymagania

  • Min. 2– letniego doświadczenia na stanowisku Szefa Kuchni

  • Umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej

  • Efektywne kreowanie Food Cost, Labour Cost etc.

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość nowych trendów w gastronomii

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności

  • Optymizm oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • Możliwość udziału w szkoleniach

  • Dużą samodzielność i decyzyjność

  • Korzystanie z zaplecza hotelowego

  • Istnieje możliwość zakwaterowania

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • strefa relaksu

Hotel Podklasztorze i Restauracja Miód i Wino w Sulejowie zatrudniają ludzi z pasją, zaangażowaniem, nie bojącym się nowych wyzwań i kochających pracę z ludźmi. Szukamy Szefa Kuchni, który gotuje z zespołem, jest kreatywny, kocha kuchnie staropolską w nowoczesnym wydaniu i dba o prawidłowy poziom kosztów.

Hotel Podklasztorze. Hotel w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

www.hotelpodklasztorze.pl

Przewiń do profilu firmy