Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Kuchni

Hotel Podklasztorze O firmie

Hotel Podklasztorze

Władysława Jagiełły 1

Sulejów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań na imprezy okolicznościowe do 120 osób oraz ich wydawanie,

  • koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni,

  • tworzenie menu restauracji,

  • nadzór nad jakością serwowanych dań,

  • współpracę z innymi działami Hotelu,

  • inwentaryzację żywności i sprzętu, dbanie o ich bezpieczeństwo i odpowiednie użytkowanie,

  • co miesięczne obliczanie food costu, analizowanie go i opracowywanie planu działań naprawczych,

  • wybór dostawców produktów spożywczych,

  • zaopatrzenie w produkty,

  • odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

  • min. 3– letniego doświadczenia na stanowisku Szefa Kuchni,

  • umiejętności zarządzania zespołem,

  • znajomości nowych trendów w gastronomii,

  • gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności,

  • optymizmu oraz wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość udziału w szkoleniach,

Hotel Podklasztorze. Hotel w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

www.hotelpodklasztorze.pl

Hotel Podklasztorze i Restauracja Miód i Wino w Sulejowie zatrudniają ludzi z pasją, zaangażowaniem, nie bojącym się nowych wyzwań i kochających pracę z ludźmi.

Przewiń do profilu firmy