Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Kuchni w Domu Seniora

Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. z o.o.O firmie

Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. z o.o.

Sapieżyńska 3

Warszawa

Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. z o. o.  zatrudni szefa kuchni w pełnym wymiarze czasu pracy w Domu Geriatryczno–Rehabilitacyjnym Bonifratrów.

Centrum Medyczne Bonifratrów to specjalistyczne gabinety lekarskie z zapleczem diagnostycznym
i unikatową możliwością leczenia za pomocą ziół.

Centrum Medyczne Bonifratrów prowadzi również Dom Seniora w dogodnej lokalizacji, blisko Starego Miasta.

Podstawowe obowiązki:

  1. planowanie i organizacja pracy pracowników kuchni
  2. przygotowywanie posiłków wg. jadłospisu z uwzględnieniem diet
  3. wydawanie posiłków
  4. utrzymanie porządku i czystości w kuchni
  5. inwentaryzacja żywności i sprzętu, dbałość o ich bezpieczeństwo i odpowiednie użytkowanie

Wymagamy:

  1. wykształcenia kierunkowego
  2. wysokiej motywacji do pracy i doświadczenia na podobnych stanowiskach
  3. samodzielności w pracy i umiejętności organizacyjnych
  4. znajomości zasad Higienicznej produkcji żywności  w tym HACCP
  5. mile widziane uprawnienia dietetyka

Oferujemy:

  1. umowę o pracę
  2. wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia
  3. premie uznaniowe za wykonywaną pracę
  4. pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: od 6:00 do 14:00
  5. miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Informacje pod nr tel. (22) 390 33 38 lub tel. kom. 570 968 954.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r ( Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Ogłoszenie archiwalne