Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

KIEŁBA W GĘBIE

9 00011 000 brutto / mies.
  • Koszykowa 63, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Koszykowa 63

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne zarządzanie pracą ambitnego zespołu kucharzy

  • TWORZENIE KONCEPTU & MENU DWU MAREK: KIEŁBA W GĘBIE I KETO City

Nasze wymagania

OCZEKUJEMY:

• wrodzonej ambicji i motywacji

• dobrego smaku

• znajomości światowego rynku gastronomicznego oraz obecnych trendów

• doświadczenia w pracy w systemach POS i znajomości Excel

• sprawnego zarządzania sporym zespołem kuchennym

• efektywności działań i realizacji zadań

To oferujemy

  • atrakcyjny system motywacyjny (z modelem udziałowym)

  • doświadczenie biznesowe i wsparcie merytoryczne pochodzące od najlepszych specjalistów

  • bardzo elastyczny czas pracy polegający na projektowym podejściu do powierzonych zadań

O nas

Poszukujemy ambitnego i metodycznego Szefa Kuchni dla sieci restauracji - naszych dwu marek: Kiełba w Gębie i KETO City.

Zapraszamy kandydatów, którzy po przeczytaniu ogłoszenia czują się zmotywowani a nie odstraszeni!