Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

FOOD SOLUTION sp. z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dań oraz nadzór nad ich przygotowaniem zgodnie z recepturami,

  • opracowywanie menu sezonowego co najmniej raz na 6 tygodni,

  • utrzymanie odpowiedniego food costu,

  • tworzenie i kalkulacja menu na imprezy,

  • szkolenia podległych pracowników,

  • zamówienia towarów i współpraca z dostawcami.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kucharza lub szefa kuchni,

  • zaangażowanie w pracę i tym samym we współtworzenie miejsca,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • trzymanie głowy na karku ;)

To oferujemy

  • fajną ekipę i pracę w młodym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dużą swobodę w działaniu i otwartość na nowe projekty.

O nas

GARAŻOWA 5A to spotkania, rozmowy i przecinające się szlaki kulinarne.

Kochamy gotować i szukać nowych smaków. Tworzymy miejsce wszelkich spotkań, od szybkich śniadań, po biznes lunche, rodzinne obiady, a kończąc na romantycznych kolacjach - z daniami kuchni autorskiej i kieliszkiem wyselekcjonowanego wina.

Stawiamy na wspólne odkrywanie możliwości naszych kubków smakowych;)