Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

GGB TRADE sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stanisława Kostki Potockiego 27

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna organizacja pracy w kuchni

  • Zarządzanie stanami magazynowymi i efektywne gospodarowanie surowcem

  • Sporządzanie list zakupowych oraz odpowiedzialność za właściwe zatowarowanie magazynu kuchni

  • Dbanie o dobre relacje i negocjacje z dostawcami oraz aktywny udział w poszukiwaniu nowych surowców i dostawców

  • Utrzymanie kosztów na odpowiednim poziomie (food cost, labor cost, total cost)

  • Koordynowanie realizacji planów finansowych, kontrole kosztów i planowanie zamówień

  • Budowanie i motywowanie zespołu

  • Odpowiedzialność za respektowanie zasad bhp, haccp

  • Dbałość o jakość, wygląd, walory smakowe oraz terminowość przygotowywanych potraw

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni w dużym obiekcie gastronomicznym

  • Doświadczenie oraz umiejętności zarządzania zespołem

  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy własnej i podległego zespołu pracowników

  • Wysoka motywacja do działania i umiejętność motywowania zespołu

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Pozytywna energia i chęć podejmowania nowych wyzwań

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Regularne i atrakcyjne zarobki

  • Komfortowe warunki pracy

  • Pracę w przepięknym miejscu z historią

O nas

Do dużego obiektu gastronomicznego na Wilanowie (Warszawa) szukamy doświadczonego Szefa Kuchni!

Jeżeli uwielbiasz i umiesz gotować, masz wizję, jesteś elastyczny, food cost i labor cost śnią Ci się po nocach, aby tabelki się zgadzały, a do tego świetnie zarządzasz zespołem i potrafisz ogarnąć duży obiekt - szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy do wspaniałego, rozwijającego się, dużego obiektu z historią - Szefa Kuchni który wie, że gotowanie to nie wszystko, a liczenie czy wszystko się zgadza jest równie ważne jak dobra kuchnia.

Umowa o pracę, ale mile widziana jest także współpraca na zasadach B2B.