Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Kuchni

BELPOL P.A. sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Hotel znajdujący się w okolicy Rawicza szuka Szefa Kuchni

Szef Kuchni

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, egzekwowanie procedur i standardów
  • Tworzenie menu oraz kalkulacji (restauracja, imprezy okolicznościowe, delikatesy)
  • Kontrolowanie kosztów oraz efektywne zarządzanie kosztami
  • Zarządzanie gospodarką magazynową, dbanie o jakościowy oraz ilościowy stan surowców
  • Dbanie o właściwe rozchody wewnętrzne towaru oraz odpowiednią dokumentację
  • Dbanie o odpowiednią jakość surowców oraz dań
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań
  • Kontrolowanie zgodności procesów z ustalonymi procedurami oraz standardami
  • Raportowanie do Managera Hotelu
  • Praca zgodnie ze standardami HACCP, dobrą praktyką oraz sztuką zawodu
  • Znajomość procedur i standardów

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy w Kuchni w hotelu na stanowisku Szefa Kuchni
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Doświadczenie w pracy w dużej restauracji
  • Doświadczenie w zarządzaniu bankietami
  • Bardzo dobra znajomość kuchni polskiej i włoskiej
  • Bardzo dobra wiedza kulinarna, znajomość aktualnych trendów
  • Znajomość HACCP
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kosztami w gastronomii - efektywne kreowanie Food Cost, Labour Cost etc.
  • Znajomość zagadnień zarządzania produktem Zero Waste
  • Znajomość zasad zarządzania magazynami oraz obrotu materiałami i kontroli obrotu
  • Umiejętność zarządzania zespołem – silne zdolności przywódcze
  • Umiejętności menedżerskie – motywowanie, bycie liderem, mikro- i makrozarządzanie
  • Znajomość funkcjonowania magazynów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz presją wyników
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania i obsługi stanowisk pracy – planowanie produkcji oraz zachowanie czystości
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność organizacji pracy swojej oraz podległych pracowników
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Znajomość zasad funkcjonowania i obsługi systemów magazynowych
  • Znajomość programu Excel
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w weekendy

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od doświadczdenia, umiejętności i zaangażowania
  • Stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne