Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

POL-ALPEX sp. z o.o.

umowa o pracę
6 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Franciszkańska 8, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Franciszkańska 8

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy, ustalanie menu a'la carte oraz oferty okolicznościowej,

  • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw,

  • Układanie grafików,

  • Zarządzanie personelem na kuchni,

  • kontrola stanów magazynowych i zamówień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na tym stanowisku,

  • Umiejętność pracy na recepturach i komponowania nowych receptur,

  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Praktyczna znajomość systemu HACCP.

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • po osiągnięciu wyników premia od zysków,

  • darmowe posiłki pracownicze,

  • zniżki na konsumpcję w naszym lokalu również po pracy.