Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef kuchni

Bella Donna

35,0040,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Zegrze Południowe (pow. legionowski)

    Zegrze Południowe (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby z pasją do gotowania, odpowiedzialnej za kompleksową organizację przyjęć weselnych, okolicznościowych i cateringu.

  • Osoba pełniąca stanowisko Szefa Kuchni będzie odpowiedzialna za prawidłowe przygotowywanie potraw, zapewniając wysoką jakość produktów i usług, wprowadzając do menu nowe potrawy z najnowszych trendów w gastronomii. Zapewnienie dobrej organizacji pracy kuchni i podległego personelu. Nieustanne podnoszenie standardów firmy poprzez oferowanie oryginalnych i kreatywnych dań.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Szefa Kuchni

  • wykształcenie gastronomiczne oraz wysokie umiejętność kulinarne

  • kreatywność i dbałość o każdy szczegół, dobra organizacja pracy

  • znajomość najnowszych trendów kulinarnych

  • doświadczenie w organizacji bankietów i imprez cateringowych

  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania podległym zespołem pracowników

  • przestrzeganie przepisów HACCP oraz zasad higieny pracy

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do pracy w weekendy i w godzinach nocnych

  • wysoka kultura osobista kandydata

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

  • pracę w młodym zespole

  • praca przy kameralnych bankietach do 150 osób

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Sala Bankietowa & Catering Bella Donna od  ponad 12 lat zajmuje się organizacją przyjęć weselnych, okolicznościowych, bankietów firmowych i usług cateringowych.  Obiekt położony jest nad samym Zalewem Zegrzyńskim i oferuje swoim Gościom salę bankietową do 150 osób i miejsca hotelowe. W związku z wyjazdem poprzedniego Szefa Kuchni poszukujemy osoby, która godnie go zastąpi i wprowadzi wiele zmian w naszej ofercie. Poszukujemy Szefa Kuchni lub samodzielnego kucharza.