Oferta pracy

Szef Kuchni

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.O firmie

  • Ceglana 14A, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Ceglana 14A

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie nad prawidłowym funkcjonowaniem Kuchni;

  • codzienne dbanie o jakość serwowanych dań i samodzielne ich przygotowywanie (a'la carte, usługi konferencyjne, imprezy okolicznościowe);

  • przygotowywanie ofert gastronomicznych we współpracy z działem Sprzedaży;

  • przygotowanie comiesięcznych inwentaryzacji;

  • organizacja pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego Kucharza

  • masz doświadczenie w pracy Zastępcy Szefa Kuchni lub Szefa Kuchni - mile widziane

  • możesz pochwalić się wykształceniem gastronomicznym

  • masz wiedzę z zakresu GMP/GHP/HACCP

  • znasz zasady organizacji pracy w kuchni

  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie organizacji przyjęć i bankietów

  • umiesz efektywnie organizować pracę swoją i podległego zespołu

  • w przynajmniej podstawowym zakresie umiesz posługiwać się programami pakietu MS Office

To oferujemy

  • wysokie standardy pracy;

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • jasne zasady współpracy w dziale i między działami w hotelu;

  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami;

  • dofinansowanie do opieki medycznej (również dla Twoich bliskich);

  • zapewnienie odzieży służbowej, o której pranie i prasowanie dbamy my;

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Przewiń do profilu firmy