Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Logistyki

Zakłady Metalowe Postęp SA

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

W zakresie zapewnienia planów

● Przygotowanie krótko i długoterminowych planów materiałowych i planów produkcyjnych

● Nadzór i akceptacja nad przygotowaniem optymalnych planów produkcji i planów zakupów.

W zakresie cash flow:

● Obliczanie i składanie zapotrzebowania na finansowanie zakupu surowców i materiałów pomocniczych do produkcji dla płynnego działania firmy

● Ustalanie priorytetów na liście spłaty zobowiązań

W zakresie współpracy ze sprzedażą:

● Przegląd planów sprzedaży, opiniowanie i wykorzystanie do przygotowania własnych planów operacyjnych

● Informowanie o dostępnych mocach produkcyjnych, sprawdzanie planów ich zapełnienia, współpraca dla ich terminowej realizacji

W zakresie utrzymywania relacji z klientami i dostawcami:

● Utrzymywanie kontaktów i budowanie relacji z kluczowymi dostawcami i klientami

● Nadzór nad obsługą klientów oraz obsługą przez dostawców, nadzór relacji i współpracy podległego personelu. Monitorowanie i egzekwowanie jakość i terminowości usług i wynikających z nich produktów oraz efektów, zgodnie z ustalonym standardem

● Dążenie do obniżenia kosztów poprzez monitorowanie konkurencyjnych ofert w stosunku do dostawców

W zakresie zarządzania podległym zespołem pracowników:

● Stawianie celów podległym pracownikom

● Planowanie działań i pracy oraz zapewnienie zasobów dla wykonania pracy przez podległą organizację, w tym dobór pracowników w celu zapewnienia ciągłości pracy i realizowanych aktywności i zadań (rekrutacja, wdrażanie, przeszeregowanie, zwolnienie)

● Organizowanie pracy podwładnym i podległej organizacji

● Kontrola realizacji zadań oraz parametrów realizowanych działań i procesów

● Analiza, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań przyczyniających się do wykonania planów zgodnych z założeniami realizacji zadań i wykonywania pracy, które służą osiąganiu celów

● Raportowanie realizacji celów i planów oraz dostosowywanie ich do bieżących potrzeb firmy

● Identyfikacja i analiza zagrożeń i ryzyka na drodze do osiągania celów i realizacji planów, a następnie planowanie i podejmowanie działań zaradczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie i pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • min 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (preferowana branża automotive)

  • komunikatywność

  • operatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i zdolność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

  • Grupowe ubezpieczenie prowadzone przez wiodących ubezpieczycieli na rynku

  • Bogata oferta świadczeń na rzecz pracowników w ramach ZFŚS

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy