Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Ochrony

HR for Business Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą podległego zespołu, tworzenie grafików, rozliczeń,

  • wdrażanie, szkolenie nowych i obecnych pracowników,

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z kontrahentem,

  • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji,

  • nadzorowanie terminowości wykonania zadań przez podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • kwalifikacje pracownika ochrony,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,

  • umiejętność planowania pracy, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office).

To oferujemy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej,

  • szkolenie wdrożeniowe.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 510 013 506 w godz. 8:00 -16:00 infolinia 717 01 44- 44 w godz. 16:00 - 20:00.

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży usług poszukuje osób na stanowisko:

SZEFA OCHRONY

Masz już doświadczenie i szukasz stabilnej pracy w ochronie?

Dołącz do naszego zespołu.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy