Oferta pracy

Szef Ośrodka Regionalnego

TVN Grupa Discovery

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kolegiach programowych, kolegiach redakcyjnych dotyczących strategii programów informacyjnych oraz zmian organizacyjnych w zakresie programów.

  • Planowanie obsługi wydarzeń dbając o właściwą ocenę wagi wydarzeń i zapewnienie największej aktualności i najwyższej jakości materiałów.

  • Współpraca z członkami zespołu produkcji w zakresie opracowania anteny.

  • Zamawianie materiałów realizowanych przez reporterów i korespondentów w ośrodkach regionalnych na potrzeby redakcji TVN24.

  • Sporządzanie raportów dotyczących planowanych i realizowanych zamówień.

  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w obszarze produkcji telewizyjnej

  • Znajomość produkcji telewizyjnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość rynku mediów oraz międzynarodowej sytuacji społeczno -politycznej

  • Język angielski na poziomie B1

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery.

  • Współpracę w ramach umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju i działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów.

  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej.

  • Wyjątkową kulturę organizacyjną, która ceni różnorodność i otwartość.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u