Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef produkcji

  • Ozimek, opolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2016-11-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości obudów na rozdzielnice niskiego napięcia. Wykonujemy obudowy ze stali nierdzewnej, zwykłej (lakierowanej proszkowo). Jesteśmy również producentem uniwersalnych obudów modułowych.

Obecne do naszego zespołu poszukujemy:

Szefa produkcji

Miejsce pracy: Ozimek (okolice)
Region: opolskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • znajomość zagadnień jakościowych, w tym norm ISO 9001
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi
  • gotowość do dalszego kształcenia i poszerzania zdobytej wiedzy
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – 5 lat

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad bieżącą produkcją
  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • zapewnienie odpowiedniego wyposażenia, materiałów i przeszkolonych zasobów ludzkich w obrębie zmian produkcyjnych
  • zapewnienie użycia właściwych technik produkcyjnych celem uzyskania najwyższej jakości wyrobu
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • planowanie szkoleń stanowiskowych podwładnych i ich ewidencja
  • sporządzanie raportów ze swojej pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie - miejsce pracy Ozimek
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń
  • praca w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem Rekrutacja szef produkcji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się