Ta oferta pracy jest nieaktualna od 526 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Produktu w dziale Marketingu Części Zamiennych i Usług

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RENAULT POLSKA Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Szef Produktu w dziale Marketingu Części Zamiennych i Usług.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Opracowywanie strategii usług i produktów w segmentach / liniach produktowych,
    • Maksymalizacja obrotów i udziału handlowego danych segmentów,
    • Animowanie segmentów / linii produktów i usług, głównie poprzez działania marketingowe B2B/B2C,
    • Śledzenie i analiza trendów rynkowych i zachowań Klientów,
    • Analiza pozycjonowania, działań marketingowych i ofert produktowych konkurencji,
    • Określanie i wprowadzanie oferty (produktów i usług), wprowadzanie i promowanie nowości,
    • Tworzenie platform marketingowych i argumentacji produktowych B2B i B2C,
    • Przygotowywanie raportów i szczegółowych analiz osiąganych wyników.

    Profil Kandydata:

    • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word),
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 3. lata,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Wiedza z zakresu analizy marketingowej,
    • Umiejętność myślenia procesowego,
    • Umiejętność syntezy,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne,
    • Orientacja na terminowość w działaniu,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w sytuacjach stresu.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, w języku polskim i angielskim oraz listu motywacyjnego na adres email:
    renault.rekrutacja@renault.com.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami wybranymi.
    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez spółkę Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marynarskiej 13, 02-674 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)”.