Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Produktu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Retail specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz sieci handlowych. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem retail rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego klienta, firmy z branży RETAIL (non-food) o silnej pozycji rynkowej, poszukujemy doświadczonych kandydatek/kandydatów na stanowisko Menedżera Grupy Asortymentowej, który będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju powierzonej kategorii.

    miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • odpowiedzialne zarządzanie ofertą handlową w ramach powierzonej kategorii;
    • aktualizacja oferty, wybór dostawców, negocjacje warunków handlowych i zapewnianie dostepności produktów;
    • wspieranie ekip sklepowych w prawidłowym wprowadzaniu nowych produktów;
    • analiza trendów w powierzonej kategorii;

    Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Menedżera Kategorii/Szefa Produktu/Kupca w kategoriach non-food, DIY;
    • wykształcenie wyższe;
    • dobra znajomość MS Office;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne;
    • proaktywność, zaangażowanie i umiejętność wywierania wpływ;
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
    • prawo jazdy kat. B.;
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

    Oferujemy:

    • umowa pracę w organizacji o silnej pozycji rynkowej;
    • duża możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • możliwość skorzystania z bigatego pakietu benefitów (m.in. prywatnej opieki medycznej;
    • grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport);
    • przyjazna atmosfera pracy.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;