Szef Projektu (w branży elektrycznej, teletechnicznej, automatyki)

Grupa Inwestycyjna HOSSA SAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Jesteśmy czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta z 30-letnim doświadczeniem. Prowadzimy działalność w zakresie inwestycji oraz budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

Zbudowaliśmy tętniące życiem dzielnice miast, m.in. gdański Garnizon, który jest doskonałym przykładem przestrzeni mixed-use czy też Chwarzno-Wiczlino w Gdyni - dzielnicę zrównoważonego rozwoju. Nasze osiedla, m.in. Fort Forest, CentralPark, Wiczlino-Ogród czy też Wiszące Ogrody cieszą się wciąż uznaniem i zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. Staramy się być blisko lokalnej społeczności, dlatego też jesteśmy partnerem wielu lokalnych wydarzeń.

Nieustanny i dynamiczny rozwój firmy gwarantuje naszym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokie perspektywy zawodowe.

ZAKRES ZADAŃ:

  • zapewnienie przygotowania prowadzonych inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, pod względem wyboru technologii, ustalenia kosztów, tj.:
    • analiza dokumentacji projektowej z jej oceną pod kątem możliwych optymalizacji,
    • uzupełnienia dokumentacji projektowej o niezbędne elementy, w oparciu o doświadczenie firmy i własne,
    • przygotowanie przedmiarów robót i zestawień materiałów do ofertowania,
    • przeprowadzenie konkursu ofert,
    • negocjacje handlowe i techniczne,
    • przygotowanie zestawień ofert dla prowadzonych procesów wraz z rekomendacją wyboru wykonawcy,
  • pozyskiwanie dostawców materiałów, sprzętu i wykonawców usług instalacyjnych,
  • prowadzenie nadzoru nad jakością, kompletnością oraz zgodnością realizowanej inwestycji budowlanej z podpisanymi umowami i obowiązującymi przepisami,
  • osiągnięcie założonych celów jakościowych, ekonomicznych i terminowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – w specjalności elektrycznej, teletechnicznej lub automatyki,
  • doświadczenie zawodowe w budownictwie,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu wykonawców robót,
  • doświadczenie w ofertowaniu i negocjacjach,
  • mile widziane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji,
  • znajomość zasad przebiegu i organizacji procesu inwestycyjnego,
  • znajomość nowoczesnych systemów i technologii budowlanych,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu produkcji budowlanej.

CO OFERUJEMY:

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy