Oferta pracy

Szef Promocji

TIME S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań promocyjnych w regionie pomorskim

  • współpraca z organizatorami eventów, koncertów

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy przy konkursach antenowych

  • dbanie o wizerunek stacji radiowych w regionie pomorskim

  • bieżąca współpraca z Zespołem sprzedaży oraz wspływ na kształtowanie strategii promocji w regionie

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w dziale promocji

  • wykształcenie wyższe

  • aktywnie prawo jazdy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawa+ prowizja+ dodatkowe systemy premiowe

  • Pracę przy ciekawych projektach promocyjnych

  • Dużą samodzielność i niezależność

  • Samochód służbowy podczas wykonywania zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników