Oferta pracy

Szef Rozwoju Sprzedaży display/programmatic

BIGRAM S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji firmę o wieloletnim doświadczeniu i rozpoznawalnej marce z branży mediowej i wydawniczej. Poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych objęciem strategicznej roli na stanowisku:

Numer ref.: AH/SRSD/0221

Opis stanowiska:

• Pełna odpowiedzialność za obszar wsparcia sprzedaży kampanii online m.in. display direct i programmatic (private);
• Nadzór nad pracą osoby na stanowisku Traffic Speciacist;
• Odpowiedzialność za realizacje kampanii zgodnie z KPIami zleceń;
• Rozwiązywanie ewentualnych problemów realizacyjnych we współpracy ze stroną zlecającą;
• Odpowiedzialność za monitorowanie i raportowanie sprzedaży;
• Rekomendacje taktyk zmierzających do maksymalizacji wyniku przychodowego z tej sprzedaży
• Proponowanie i wprowadzanie nowych modeli sprzedaży, pakietów i formatów reklamowych i oszacowywanie ich potencjału odsłonowego;
• Monitorowanie parametrów jednostek reklamowych i rekomendacje optymalizacji siatek reklamowych;
• Analityka serwisów (GA, Gemius/PBI), przygotowywanie raportów okresowych i ad hoc;
• Rozwój wiedzy o produkcie mediowym oraz reklamowym w zespole sprzedażowym, szczególnie w obszarze display i programmatic;
• Proponowanie rozwiązań mających na celu większą efektywność zespołu sprzedażowego w tym obszarze.

Wymagania:

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Znajomość narzędzi Google: Google Ad Manager, Google Analytics - warunek konieczny,
• Podstawowa znajomość HTML,
• Umiejętność kreatywnego myślenia,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Zorientowanie na cel,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

• Dużą samodzielność działań,
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość budowania własnego zespołu, w zależności od rozwoju sprzedaży produktu
• Atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne