Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef serwisu samochodowego

  • Długołęka (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy pracownika na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Długołęka (pow. wrocławski)

    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    • jesteśmy stabilnym i wiarygodnym autoryzowanym serwisem samochodowym, spełniającym najwyższe standardy marki
    • oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania
    • stawiamy na długofalową współpracę w zespole miłośników motoryzacji
    • dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
    • razem tworzymy przyjazną atmosferę i kulturę pracy zespołowej

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie oraz nadzór nad funkcjonowaniem działu serwisu
    • zarządzanie podległym zespołem pracowników biura serwisu, warsztatu, myjni
    • nadzór nad przestrzeganiem technologii napraw przez mechaników
    • prowadzenie dokumentacji technicznej serwisu
    • opieka nad Klientami wraz z budowaniem długoterminowych relacji z nimi
    • działania w ramach realizacji celów biznesowych opartych o trendy funkcjonujące na rynku motoryzacyjnym
    • monitorowanie poziomu realizacji założonych planów sprzedaży wraz z ich raportowaniem
    • kreatywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju działu pod katem optymalizacji procesu obsługi klienta i procesu przebiegu napraw

    Wymagania:

    • min. 2-3 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej (wskazane stanowisko kierownicze)
    • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane kierunki techniczne, mile widziane wyższe techniczne)
    • wysoka motywacja do pracy
    • umiejętności zarządzanie przez cele w oparciu o standardy
    • sumienność odpowiedzialność, systematyczność i dobra organizacja pracy
    • kompetencje interpersonalne oraz menedżerskie
    • otwartość na potrzeby Klienta oraz pracowników
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • kreowanie strategii i polityki sprzedaży usług serwisowych wraz z udziałem w tworzeniu planu sprzedaży
    • stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem złożonym z części podstawowej i wynikowej
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • system szkoleń oraz pełne wsparcie przy wdrożeniu do pracy
    • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych, telefon komórkowy, laptop)
    • atrakcyjne benefity (np. elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz socjalny, pyszna kawa)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.