Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef sprzedaży ds. OZE w regionie

4 ECO sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, motywowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży,

  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie na podstawie celów, które wspólnie wypracujemy,

  • Współpraca z działem technicznym i centralą firmy,

  • Kreowanie oraz dobór odpowiednich kampanii marketingowych i ich formy,

  • Dbanie o maksymalizację wyników sprzedażowych i wskaźników rentowności Przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży / zarządzaniu sprzedażą produktów lub usług do Klienta indywidualnego lub biznesowego,

  • Wiedza z zakresu zarządzania i technik sprzedaży,

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań i pozyskiwania klientów,

  • Wysoki poziom motywacji i ukierunkowanie na sukces,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych,

  • Znajomość dostępnych na rynku form dofinansowywania inwestycji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,

  • Wynagrodzenie bez górnego limitu (jeśli wybierzesz wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne),

  • Szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,

  • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt,

  • Wysoka jakość montażu instalacji,

  • Bieżące wsparcie w działalności ze strony pracowników centrali, sieci sprzedaży,

  • Samochód marki Premium za realizacje wyznaczonych celów rekrutacyjnych i sprzedażowych,

  • Gotowy proponowany model sprzedaży dla Handlowców,

  • Jasna i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne