Oferta pracy

Szef sprzedaży ds. OZE w regionie

4 ECO sp. z o.o.O firmie

4 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Ogólnopolski wykonawca mikroinstalacji oraz farm fotowoltaicznych,

✓ Importer i dystrybutor Paneli Fotowoltaicznych światowych marek,

 Ponad 4000 klientów,

 68 tys m2 paneli fotowoltaicznych zamontowanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy,

ponad 30 ekip monterskich.

NASZA MISJA to kompleksowe, profesjonalne doradztwo z obszarów fotowoltaiki, bezemisyjnych źródeł ciepła oraz termomodernizacji

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

obszar pracy: Cała Polska

Twoje zadania:

  • Budowanie, motywowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie na podstawie celów, które wspólnie wypracujemy,
  • Współpraca z działem technicznym i centralą firmy,
  • Kreowanie oraz dobór odpowiednich kampanii marketingowych i ich formy,
  • Dbanie o maksymalizację wyników sprzedażowych i wskaźników rentowności Przedsiębiorstwa,

4ECO wyposaży Cię w niezbędne to tego narzędzia i know-how.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży / zarządzaniu sprzedażą produktów lub usług do Klienta indywidualnego lub biznesowego,
  • Wiedza z zakresu zarządzania i technik sprzedaży,
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań i pozyskiwania klientów,
  • Wysoki poziom motywacji i ukierunkowanie na sukces,
  • Prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych,
  • Znajomość dostępnych na rynku form dofinansowywania inwestycji,

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu (jeśli wybierzesz wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne),
  • Szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
  • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt,
  • Wysoka jakość montażu instalacji,
  • Bieżące wsparcie w działalności ze strony pracowników centrali, sieci sprzedaży,
  • Samochód marki Premium za realizacje wyznaczonych celów rekrutacyjnych i sprzedażowych,
  • Gotowy proponowany model sprzedaży dla Handlowców,
  • Jasna i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.

www

FB

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy