Oferta pracy

Szef sprzedaży

FRASPO Waldemar JabłońskiO firmie

  • Miękinia, Polska
    Miękinia (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

FRASPO Waldemar Jabłoński

Miękinia

Miękinia (pow. średzki)

Firma FRASPO  jest pionierem  na rynku w branży ekologicznych toreb wielokrotnego użytku o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
Z powodzeniem współpracujemy  z wieloma sieciami i firmami, które niezmiennie doceniają solidność oferowanego produktu, oraz elastyczność  i profesjonalizm we współpracy handlowej.
Miejsce pracy: 55-330 Miękinia (pow. Średzki)
Województwo Dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • zwiększenie poziomu sprzedaży poprzez: tworzenie strategii handlowej i polityki rabatowej, budowanie planów sprzedażowych oraz nadzór i odpowiedzialność za ich realizację i prezentowanie oferty handlowej firmy;
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z kontrahentami; prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy;
  • raportowanie wyników oraz realizacji założeń przyjętej strategii handlowej;
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie, planowanie rozwoju, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, a także dbałość o standardy pracy;
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • praca stacjonarna 55-330 Białków k. Miękini.

Wymagania:

  • preferowane studia wyższe - kierunki: handel, zarządzanie, marketing, ekonomia;
  • minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku w dziale sprzedaży hurt/detal;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze handlowym;
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i współpracy z sieciami handlowymi;
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji;
  • znajomość systemów informatycznych typu ERP;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami, zdolności negocjacyjne;
  • chęć do podejmowania ambitnych wyzwań, inicjatywa, zaangażowanie, dynamizm, silna motywacja do osiągnięcia sukcesu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności;
  • ciekawe, ambitne zadania;
  • dużą samodzielność w realizowaniu zadań;
  • elastyczność czasu pracy.
  • system premiowy uzależniony od realizacji postawionych celów;
  • kluczową rolę w stabilnej firmie;
  • możliwość zaoferowania mieszkania.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:  „Zgadzam się na przetwarzanie przez FRASPO Waldemar Jabłoński danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy