Szef Sprzedaży Salon Mazda

  • Wrzosowa (pow. częstochowski), Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KLIMCZAK SP Z.O.O DEALER SAMOCHODÓW MAZDA
    z lokalizacją 42-263 Wrzosowa
    Ul. Katowicka 75 /przy DK-1/ k/ Częstochowy
    Szef Sprzedaży Samochodów Nowych Mazda
    Miejsce pracy: Częstochowa, Wrzosowa (pow. częstochowski)

    Opis stanowiska:

    • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
    • zarzadzanie zespołem sprzedawców
    • motywowanie, wspieranie oraz coaching podległego zespołu
    • monitoring i analiza wyników
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • prowadzenie rozmów handlowych, produktów finansowych, ubezpieczeniowych
    • raportowanie wyników sprzedaży, pozyskanej marży handlowej

    Wymagania:

    • znajomość branży motoryzacyjnej poparte min. 2- letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
    • umiejętność nawiązywania relacji z klientem
    • prowadzenie rozmów handlowych oraz zdolności negocjacyjnych
    • umiejętności szkoleniowe zespołu
    • silna motywacja do osiągania celów
    • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat B
    • znajomość technik sprzedaży
    • znajomość produktów finansowych: kredyt, leasing
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • umowę o pracę stacjonarną
    • stabilność zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • szkolenia produktowe oraz możliwości rozwoju zawodowego
    • prace w doświadczonym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.
    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.