Oferta pracy

Szef Utrzymania Ruchu

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za poziom dostępności i niezawodności maszyn oraz urządzeń. Utrzymanie ciągłości produkcji niezakłócanej przez nieplanowane przestoje urządzeń.

  • Zarządzanie zespołem pracowników utrzymania ruchu.

  • Planowanie harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji.

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

  • Koordynowanie oraz weryfikowanie efektów zleconej pracy firmom zewnętrznym.

  • Codzienne raportowanie wszystkich kluczowych wskaźników.

  • Rozwój kultury utrzymania ruchu w oparciu o ciągłe doskonalenie pracowników i procesów, z wykorzystaniem metodologii i odpowiednich narzędzi Lean i PIP+.

  • Ścisła współpraca z innymi działami, w osiąganiu zakładanych wydajności i jakości produkcji.

  • Zarządzanie kosztami utrzymania ruchu i realizacja inwestycji w ramach dostępnego budżetu.

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych i rozwijanie systemów wspierających gospodarkę materiałową, w celu identyfikowania i zapewniania dostępności kluczowych części.

  • Zapewnienie optymalnej dostępności podstawowych narzędzi.

  • Prowadzenie zakupów zgodnie z zasadami i polityką zakupową firmy, negocjowanie warunków zakupów.

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas napraw i postojów remontowych.

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów dotyczących, zdrowia i bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz standardów firmy, zarówno przez pracowników własnych jak i firmy zewnętrzne, w ramach obszaru zarządzania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mechaniczne lub elektryczne).

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle.

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne.

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office (w szczególności Excel).

  • Umiejętność zarządzania zmianą.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w tym hydrauliki siłowej i elektryczną).

  • Wiedza z zakresu BHP i umiejętność promowania bezpieczeństwa pracy.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy według standardów Lean.

  • Umiejętność sporządzania prostych rysunków technicznych.

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne i dozorowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem szlachetnej kostki brukowej, płyt oraz systemów ogrodzeń. Wysoka pozycja na rynku polskim i europejskim jest efektem najwyższej jakości naszych produktów, jak również pracy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

Przewiń do profilu firmy