Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Szef Utrzymania Ruchu

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Sp. z o.o.O firmie

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Sp. z o.o.

1 Maja 6

Kołbiel (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania w stałej sprawności technicznej nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • przygotowywanie planów remontów w oparciu o analizę stanu technicznego linii produkcyjnych oraz ich późniejszą realizację,

  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,

  • organizację, nadzór i kontrolę pracy zespołu utrzymania ruchu (ok. 5 pracowników), promowanie kultury ciągłego doskonalenia w swoim zespole,

  • nadzór nad firmami zewnętrznymi, wykonawcami prac remontowych,

  • nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem maszyn i urządzeń,

  • planowanie i częściowa realizacja zapotrzebowania na części zamienne i materiały, współpraca z Działem Zakupów w obszarze nabywania kluczowych podzespołów,

  • prowadzenie magazynu części zamiennych,

  • szkolenie pracowników z zakresu obowiązujących zasad technicznego utrzymania maszyn produkcyjnych,

  • wsparcie w projektach modernizacyjnych maszyn i urządzeń,

  • wdrażanie systemu prewencyjnego utrzymania maszyn w oparciu o korporacyjną metodologię,

  • ścisła współpraca z kierownikiem zakładu w celu osiągniecia planowanej wydajność i jakość produkcji, powiadamianie o zaistniałych usterkach i potrzebach napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (specjalność elektryka, mechanika, automatyka),

  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle, głównie zorientowanym na proces lub w przemyśle ciężkim,

  • znajomości podstaw metodologii Lean Management (doświadczenie we wdrażaniu systemów i narzędzi Lean, np. TPM, Kanban, 5S itd.),

  • praktycznej wiedzy z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa),

  • uprawnień SEP do 1 kV,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min B1),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w zakładzie przemysłowym,

  • wiedza z zakresu BHP i umiejętność promowania bezpieczeństwa pracy,

  • pozytywnego podejście do pracy i zaangażowania w codziennie obowiązki,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę na nowo powstającym stanowisku w strukturach zakładu - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • wymianę doświadczeń w ramach międzynarodowej grupy Wienerberger

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy wiodącym producentem szlachetnej kostki brukowej, płyt oraz systemów murków i ogrodzeń. Jako część międzynarodowej grupy Wienerberger posiadamy wysoką pozycję na rynku polskim i europejskim, która jest efektem najwyższej jakości naszych produktów, jak również pracy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Przewiń do profilu firmy