Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Utrzymania Ruchu

DRINK ID sp. z o.o.

  • Browarna 5, Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Browarna 5

Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz systemów automatyki i infrastruktury poprzez nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym ich funkcjonowaniem,

  • organizacja pracy podległego zespołu (elektrycy, mechanicy, automatycy) w celu zapewnienia elastyczności i możliwości szybkiej reakcji w przypadku awarii lub przestoju maszyn, opracowywanie grafików pracy miesięcznych i kwartalnych,

  • zapewnienie bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze,

  • analiza przyczyn i skutków awarii oraz przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków należących do firmy,

  • nadzór nad dokumentacją oraz prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych,

  • nadzór nad realizowanymi inwestycjami,

  • nadzór nad powierzonym mieniem i materiałami,

  • nadzór nad stanem technicznym instalacji elektrycznych i automatyki w zakładzie,

  • nadzór nad bieżącymi przeglądami i wymaganą dokumentacją techniczną,

  • realizowanie harmonogramu napraw,

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania i organizacji pracy Działu Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, automatyka, budowa maszyn, elektrotechnika lub pokrewne),

  • znajomości układów sterowania: elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • uprawnień elektrycznych SEP min. do 1kV,

  • znajomości zagadnień z zakresu obsługi falowników, regulatorów PID,

  • czujników temperatury, itp.

  • doświadczenie w pracy w branży napojowej – spożywczej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości przepisów BHP i P-POŻ,

  • doskonałej znajomości czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznych,

  • uprawnienia audytora wewnętrznego i doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu wewnętrznych audytów jakościowych będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia elektryczne SEP min. do 1kV,