Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Utrzymania Ruchu

  • Żywiec, śląskie
  • Kierownik
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Żywiec (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Rozbudowa Działu UR, Nadzów nad podległym personelem, dostosowanie do potrzeb zakładu,
    • Planowanie i organizowanie przeglądów prewencyjnych, remontów oraz napraw;
    • Wdrożenie i koordynacja zasad TPM
    • Nadzór i optymalizacja magazynu części zamiennych,
    • Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia efektywności i ciągłości procesów
    • Nadzorowanie pracy podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw
    • Opracowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
    • Udział w projektach udoskonalania procesów zarządzania parkiem maszynowym
    • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności
    • Zapewnienie sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz całej infrastruktury przedsiębiorstwa;
    • Zapewnienie właściwego stanu budynków, budowli będących w użyciu zakładu, zarządzanie mediami
    • Utrzymanie sprawności instalacji oraz parku maszynowego przez odpowiedni dobór metod pracy i rozwiązań;
    • Modernizacja parku maszynowego i infrastruktury przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnej wiedzy;
    • Planowanie i organizowanie postępu techniczno - organizacyjnego w dziedzinie utrzymania ruchu;
    • Organizowanie stanowisk pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przez pracowników zasad zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • Przygotowywanie projektów umów oraz nadzorowanie ich poprawnej realizacji;
    • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie firm zewnętrznych;
    • Prowadzanie dokumentacji przeglądowej i sprawozdawczej dotyczącej nadzorowanego obszaru i wyposażenia zgodnie z przepisami;
    • Opracowywanie i aktualizowanie procedur i instrukcji ZSZ w zakresie działania służby utrzymania ruchu oraz zapewnianie dostępu do niezbędnych instrukcji;
    • Doskonalenie metod organizacyjno-technicznych;
    • Audytowanie procesów dla potrzeb własnych analiz oraz innych służb;
    • Wdrożenie i egzekwowanie procedur zapewniających ciągłość pracy maszyn i urządzeń
    • Odpowiedzialność za prawidłową gospodarkę częściami zamiennymi
    • Doradztwo w podejmowaniu decyzji o nowych inwestycjach
    • Nadzór nad zasadami 5S
    • Udział w tworzeniu rocznego planu budżetowego i optymalizacji kosztów działu UR

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, robotyka);
    • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Analiza wskaźników KPI
    • Znajomość technik rozliczania działu UR TMP, MTTR, MTBF, OEE
    • Uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji
    • Wiedza w zakresie TPM i 5S;
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (instrukcje, karty przeglądu, karty czyszczenia itp.)
    • Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i elektroniki
    • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania w zakresie utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
    • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia,
    • Umiejętność zarządzania ludźmi, wysokie umiejętności organizacyjne
    • Znajomość Excel, umiejętność tworzenia dokumentacji w programach CAD;
    • Znajom ość języka angielskiego

    Osoby zainteresowane proszone są o składanie dokumentów aplikacyjnych:

    bottom