Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Szef Zespołu ds. Księgowo-Finansowych

LOTOS Petrobaltic S.A.O firmie

  • Władysławowo, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

LOTOS Petrobaltic S.A.wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS. Zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem złóż ropy naftowej i gazu. Obecnie LOTOS Petrobaltic S.A. dla spółki zależnej Energobaltic poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Najważniejsze zadania:

  • prowadzenie spraw księgowych i finansowych Spółki,
  • przygotowanie i kontrola realizacji budżetów rocznych i wieloletnich Spółki,
  • przygotowanie planów i prognoz finansowych Spółki,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań, w tym rocznych sprawozdań finansowych i przygotowywanie danych dla potrzeb badania sprawozdania,
  • prowadzenie kasy Spółki,
  • przygotowanie i przeprowadzenie corocznej inwentaryzacji,
  • realizowanie postanowień umów finansowych (kredyty, pożyczki i inne zobowiązania),
  • terminowe regulowanie zobowiązań wobec kontrahentów,
  • współudział w opracowaniu strategii Spółki,
  • prowadzenie spraw ubezpieczeniowych Spółki,
  • prowadzenie spraw celnych oraz sporządzanie deklaracji akcyzowych,
  • prowadzenie spraw koncesyjnych,
  • przygotowywanie wniosków taryfowych na produkty Spółki,
  • kontrola rozliczania należności ze sprzedaży produktów.

Co jest dla nas ważne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowany kierunek ekonomiczny lub pokrewny),
  • 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem kontrolingu/finansów/księgowości,
  • umiejętność prowadzenia analiz finansowych (od wskaźników, przez sprawozdania do modeli kosztów),
  • wiedza z zakresu rachunkowości,
  • znajomość procesu budżetowania i nadzorowania realizacji budżetu,
  • znajomość systemów OPTIMA,
  • znajomość Excel oraz Access na poziomie zaawanasowanym,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności interpersonalne (praca z zespołem i współpraca z innymi komórkami),
  • umiejętności menedżerskie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawa praca w doświadczonym zespole specjalistów,
  • przyjazna i otwarta atmosfera w zespole,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Ogłoszenie archiwalne