Szef Zespołu IT ds. Technologii Informatycznych dla Klientów

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Żwirki i Wigury 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Schenker Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

  • Prince

  • SCRUM

O projekcie

Do naszego Zespołu poszukujemy lidera na stanowisko Szefa Zespołu ds. Technologii Informatycznych dla Klientów w klastrze Europy Północno-Wschodniej.

Jeśli dostarczanie optymalnych rozwiązań Klientom jest Twoją kluczową wartością - chcemy Cię poznać. Dostarczaj przyszłość Klientom w Schenker, najbardziej rozpoznawalnej firmie logistycznej w Polsce!

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie rozwiązań i optymalizowanie współpracy z Klientami Schenker za pośrednictwem cyfrowych kanałów.

  • Zarządzanie projektami integracyjnymi Klientów przez koordynowanie i planowanie działań zespołów zaangażowanych.

  • Odpowiedzialność za poprawne działanie cyfrowych kanałów współpracy z Klientami.

  • Budowanie partnerskich relacji z naciskiem na sukces i satysfakcję Klienta.

  • Prowadzenie, motywowanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie rozwiązań dla Klientów.

  • Zarządzanie komunikacją ze wszystkimi zaangażowanymi i zainteresowanymi stronami.

  • Wdrażanie rozwiązań dla Klientów zgodnie z procesami i normami europejskimi.

  • Zarządzanie wiedzą na temat lokalnych oraz globalnych rozwiązań IT.

  • Zarządzanie i koordynowanie procesem migracji lokalnych rozwiązań do globalnych systemów dla Klientów.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, zespołami projektowymi, w tym również zespołami rozproszonymi.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1-C2).

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z kierownictwem wyższego szczebla i kluczowymi interesariuszami po stronie Klienta.

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami i świadczeniu usług (SCRUM, ITIL, Prince).

  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na zarządzanie priorytetami i wyznaczanie celów.

  • Umiejętność analizy i rozumienie biznesu, potrzeb i wyzwań branży logistycznej.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie informatyki, analizy biznesowej lub logistyki.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Praca w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i osiągnąć swój indywidualny potencjał.

  • Duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy Schenker.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników