Szef Zespołu IT ds. technologii informatycznych – Transport Drogowy

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów IT wspierających biznes transportu drogowego w zakresie prowadzonych projektów w Polsce i w Klastrze (Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina i Białoruś),
  • Rola partnera i mediatora w codziennej współpracy z przedstawicielami biznesu,
  • Wdrażanie strategii IT i rozwój technologii informatycznych w ramach transportu drogowego w klastrze,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i skuteczne wdrażanie technologii IT w transporcie drogowym,
  • Odpowiedzialność za efektywny proces zarządzania usługami IT, projektami, budżetem i inwestycjami w ramach współpracy z transportem drogowym,
  • Dbanie o optymalizację dostaw w ramach Klastra,
  • Efektywne zarządzanie zespołem wspierającym transport drogowy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze IT,
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami specjalistów IT,
  • Zrozumienie idei systemów TMS, cenne będzie także doświadczenie we wdrażaniu TMS,
  • Umiejętność wywierania wpływu na kierownictwo wyższego szczebla i kluczowych interesariuszy,
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym,
  • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki,
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zmianą,
  • Bardzo dobre wyczucie biznesowe i umiejętność zrozumienia procesów biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość branży logistycznej jako warunek konieczny.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w wielokulturowym środowisku pracy, w którym ludzie pełni są energii, pasji i zaangażowania do współpracy,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, program sportowy,
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach,
  • Duże możliwości rozwoju i jasne ścieżki kariery.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Szef Zespołu IT ds. technologii informatycznych – Transport Drogowy, Olsztyn