Oferta pracy

Szef Zespołu Utrzymania Infrastruktury IT

Schenker Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Szef Zespołu Utrzymania Infrastruktury ITNumer ref.: SZU/2020/06/Warszawa

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Do naszego Zespołu poszukujemy lidera na stanowisko:

dla Klientów w klastrze Europy Północno-Wschodniej

Dołącz do transformacji cyfrowej w jednej z największych firm logistycznych na świecie. Naszą siłą jest różnorodność, czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Dostarczaj przyszłość Klientom w Schenker, najbardziej rozpoznawalnej firmie logistycznej w Polsce!

Jakie są główne obowiązki i wyzwania na tym stanowisku?

  • zapewnienie rozwoju i utrzymanie infrastruktury informatycznej Schenker w Polsce i klastrze północno-wschodnim,
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości funkcjonowania firmy poprzez zapewnienie odpowiedniego SLA dla systemów produkcyjnych,
  • prowadzenie, motywowanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie infrastruktury IT,
  • zarządzanie i koordynowanie procesem migracji lokalnych rozwiązań do globalnych rozwiązań infrastruktury,
  • zarządzanie budżetem na inwestycje w infrastrukturę,
  • odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązań centralnych, transfer wiedzy i dostarczanie dokumentacji partnerom biznesowym,
  • budowanie partnerskich relacji z interesariuszami z naciskiem na sukces i satysfakcję klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • zarządzanie wiedzą na temat lokalnych oraz globalnych rozwiązań IT.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej rekrutacji?

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, zespołami projektowymi, w tym również zespołami rozproszonymi,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1),
  • doświadczenie w budowaniu relacji z kierownictwem wyższego szczebla i kluczowymi interesariuszami po stronie klienta,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami i świadczeniu usług (SCRUM, ITIL, Prince),
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na zarządzanie priorytetami i wyznaczanie celów,
  • umiejętność analizy i rozumienie biznesu, potrzeb i wyzwań branży logistycznej,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie informatyki, analizy biznesowej lub logistyki.

Co oferujemy?

Kultura i rozwój:

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach firmowych,
  • Możliwość organizacji lub wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do edukacji po przepracowanym roku (studia podyplomowe, szkolenia, kursy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker w Polsce, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Benefity:

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport,
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za polecenie znajomych do pracy.

Rekrutację realizujemy online. Osoba zatrudniona na tym stanowisku - w zależności od możliwej daty rozpoczęcia pracy - w okresie zagrożenia epidemiologicznego może pracować zdalnie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy