Oferta pracy

Szef Zmiany w Gastronomii / Starszy Kelner (k/m)

Sofitel

Sofitel

Królewska 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli:

Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać

Rozwój członków zespołu daje Ci satysfakcję

Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność

Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją

Potrafisz wczuć się w sytucję gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Lubisz swoje miejsce pracy i zachęcasz gości do korzystania z usług

Posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju

dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

TWOJA MISJA

Będziesz dbać o bieżącą obsługę gości zgodnie ze standardami marki i konceptu restauracyjnego oraz sprzedaż produktów gastronomicznych oferowanych przez hotel. Będziesz koordynował pracę kelnerów na zmianie.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenia na stanowisku kelnera

  • Wiesz jak nawiązywać i podtrzymywać relacje z gośćmi/klientami

  • Znasz język polski i angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Stawiasz na pracę zespołową

  • Jesteś zorganizowany/a

  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz decyzje

  • Jesteś dyspozycyjny/a i otwarty/a na pracę zmianową

  • Chcesz się rozwijać

  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

Sofitel

Sofitel to globalna marka, która nieprzerwanie od 1964 roku dostarcza niezapomnianych doznań inspirowanych specyfiką poszczególnych miejsc połączonych z pełną radości i beztroski francuską sztuką celebrowania życia. Fascynujące wydarzenia kulturalne, niezapomniane przeżycia kulinarne (oo-la-la), ekstatyczne zabiegi poprawiające samopoczucie, zdrowie i kondycję oraz niezwykle wytworne, a zarazem nowoczesne wystroje wnętrz naszych hoteli uosabiają francuską sztukę korzystania z życia. Sofitel to zaproszenie do oddania się błogim przyjemnościom w prawdziwie francuskim stylu art de vivre.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor - APLIKUJ!

Do what you love. Care for the world. Dare to challenge the status quo! #BELIMITLESS

Przewiń do profilu firmy